کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)

بیمه شخص ثالث:

بیمه شخص ثالث تنها بیمه اجباری و با بیشترین سهم از بازار، پرطرفدارترین بیمه بین ایرانیان محسوب می‌شود. عدم تمدید به ‌موقع بیمه ثالث نیزجریمه‌ای برای شما در پی داشته باشد. مطابق با اعلام بیمه مرکزی نرخ حق‌ بیمه ثالث برای همه شرکت‌های بیمه در پوشش مالی ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان یکسان است و رقابت اصلی شرکت‌های بیمه بر روی کیفیت ارائه این بیمه است.


فروش بیمه‌نامه کـوتاه‌مـدت (از یـک روز تـا 365 روز) طـبق درخواست بیمه‌گزار

در این طرح با توجه به افزایش تعهدات بیمه شخص ثالث به تـبع افزایش نرخ دیه برخی از بیمه‌گزاران قادر به پرداخت حق بیمـه یکساله نیستند. لذا صدور بیمه‌نامه‌های کوتـاه‌مدت شش‌ماهه به صورت خاص و بیمه‌نامه‌های چندروزه و چندماهـه متناسب با توان مالی متقاضی فراهم است.


بیمه‌نامه بدنه راننده محور:

این بیمـه‌نامه همانند بیمـه‌بـدنه است و خسارت وارده به خودرو مورد بیمـه از طریق این بیمه نامه قابل جبران است با این تفاوت که بیمه‌گزاران این محصول از تخفیف اختصاصی در حق بیمه بهره‌مند می‌شوند. افرادی که نام آنها در بیمه‌نامه درج شده است (حداکثر دو نفر) امکان استفاده از حداکثر مزایای پوشش بیمه‌بدنه را خواهند داشت و در صورتی‌که افراد دیگری هنگام حادثه رانندگی را به عهده داشته باشند، مشمول فرانشیز بیشتری خواهند شد.


مطالب بیشتر


سوالی دارید؟
از مشاوران و کارشناسان ما بپرسید.

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر و سرمایه گذاری, بیمه آتش سوزی و باربری, بیمه مهندسی و مسئولیت, بیمه درمان تکمیلی , بیمه شخص ثالث و بدنه از کارشناسان ما بپرسید.

تماس با ما

نمایندگی بیمه ملت و مرکز خسارت

شرکت خدمات بیمه ای طلوع طاهای فارس کد ۳۰۱۶ نمایندگی رسمی بیمه ملت و واحد خسارت

نمایندگی صدور و خسارت