کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

بیمه مستمری زنان خانه دار

این بیمه‌نامه زیرمجموعه طرح‌های مستمری مطرح شده در آیین‌نامه شماره ۶۸ بیمه مرکزی است که به منظور پوشش‌ درآمدی بانوان در دوران کهولت طراحی شده‌است. در این بیمه‌نامه، بیمه‌گذار و بیمه‌ شده زن خانه‌دار یا شاغل می‌باشد و بیمه‌گذار پس از پرداخت مبلغی به عنوان حق‌‌بیمه (مثلا به مدت ۳۰ سال)، از مستمری مادام‌العمر بیمه ملت برخوردار خواهد شد.

مزایای بیمه مستمری زنان خانه دار:
۱- پرداخت مستمری مادام‌العمر به زنان خانه‌دار.
۲- زنان خانه‌دار از سن ۱۸ سالگی تا سن ۶۰ سالگی می‌توانند اقدام به خرید این بیمه‌نامه نمایند. مدت پرداخت حق‌بیمه با استفاده از جدول زیر مشخص می‌شود:

ردیف

سن بیمه شده

دوره پرداخت حق بیمه

۱

۱۸-۲۵

۳۰

۲

۲۶-۳۰

۲۸

۳

۳۱-۳۵

۲۵

۴

۳۶-۴۰

۲۳

۵

۴۱-۴۵

۲۰

۶

۴۶-۵۰

۱۸

۷

۵۱-۵۵

۱۵

۸

۵۶-۶۰

۱۳

۳- در صورت تمایل بیمه‌گذار، امکان برقراری مستمری پیش از موعد مقرر وجود دارد. در این شرایط باید ۵ سال از شروع بیمه نامه گذشته باشد و اقساط ۵ سال به طور کامل پرداخت گردد. دراینصورت مستمری بصورت کسری از مستمری مقرر شده در بیمه‌نامه بصورت مادام‌العمر پرداخت خواهد شد.
۴- بیمه‌گذار می‌تواند حق‌بیمه را به میزان ۵ تا ۲۰ درصد( که در ابتدای پوشش معین می‌شود)، بصورت سالانه افزایش دهد و در این صورت میزان مستمری اولیه افزایش می یابد. و در هر صورت مستمری تا پایان عمر، با نرخ رشد هشت درصد، به بیمه شده پرداخت می‌شود.
۵- بیمه‌گذار پس از پایان مدت پرداخت حق بیمه، مادام المعر از صندوق مستمری بیمه ملت مستمری دریافت خواهد کرد. اولین مبلغ مستمری طبق مبلغ درج شده در بیمه‌نامه می‌‌باشد و تا پایان عمر، با نرخ رشد سالانه هشت درصد، به بیمه شده پرداخت می‌شود.
۶-در صورت فوت بیمه‌گذار قبل از پایان دوره پرداخت حق‌بیمه ذخیره ریاضی (با سود ۱۵% نسبت به حق‌بیمه واریزی) محاسبه و به ذینفع(ها) پرداخت می‌گردد.


استعلام قیمت


سوالی دارید؟
از مشاوران و کارشناسان ما بپرسید.

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر و سرمایه گذاری, بیمه آتش سوزی و باربری, بیمه مهندسی و مسئولیت, بیمه درمان تکمیلی , بیمه شخص ثالث و بدنه از کارشناسان ما بپرسید.

تماس با ما

نمایندگی بیمه ملت و مرکز خسارت

شرکت خدمات بیمه ای طلوع طاهای فارس کد ۳۰۱۶ نمایندگی رسمی بیمه ملت و واحد خسارت

نمایندگی صدور و خسارت